Викладачі
Викладач гуманітарних дисциплін
Працює в ВСП «Сумський фаховий коледж СНАУ» з 2022 року
Освіта:
У 2007 році закінчив Сумський національний аграрний університет, здобув кваліфікацію «Магістра з фінансів» за спеціальністю «Фінанси».
У 2017 закінчив Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка, здобув кваліфікацію «Філолога, вчителя англійської мови та зарубіжної літератури» освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст, за спеціальністю «Мова і література».
У 2017 з відзнакою закінчив Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка, здобув кваліфікацію «Викладача університетів та вищих навчальних закладів» ступінь вищої освіти магістр, за спеціальністю «Педагогіка вищої школи».
Викладає наступні дисципліни:
- Іноземна мова
Чередниченко Олена Іванівна
викладач-спеціаліст
В коледжі СНАУ працює з 20 червня 2022 року.
Освіта:
у 2003 році закінчила загальноосвітню школу І-ІІІ ст. с. Косівщина Сумського району Сумської області
у 2006 році з відзнакою закінчила навчання в Коледжі Сумського національного аграрного університету за спеціальністю «Бухгалтерський облік»
у 2009 році закінчила навчання у Сумському національному аграрному університеті за спеціальністю «Облік і аудит» та здобула кваліфікацію магістра з обліку і аудиту.
Трудова діяльність:
з 06.2017 р. по 08.2017 – діловод у Косівщинській сільській раді
з 01.2008 р. по 09.2020 – бухгалтер у Сумській районній державній лікарні ветеринарної медицини
з 10.2021 р. по 06.2022 – діловод у Сумському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 40 "Дельфін" м. Суми, Сумська область
Викладає наступні дисципліни:
- бухгалтерський облік (практичні заняття);
- фінансовий облік.
Юрченко Яна Олегівна
Викладач правових дисциплін
Працює в ВСП «Сумський фаховий коледж СНАУ» з 2018 р.
Освіта
У 2014 році з відзнакою закінчила Коледж Сумського національного аграрного університету за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юриста.
У 2016 році з відзнакою закінчила Сумський нацональний аграрний університет і отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Правознавство» та здобула кваліфікацію бакалавра права.
У 2018 року з відзнакою закінчила Сумський нацональний аграрний університет та здобула кваліфікацію "Магістр" спеціальності "Право".
Викладає наступні дисципліни:
- Кримінальне право
- Кримінальний процес
- Адміністративне право
- Організація судових та правоохоронних органів
- Юридична деонтологія
Підвищення кваліфікації, стажування, курси
- Курси підвищення кваліфікації на базі КЗ «Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» за темою «Нові додатки GOOGLE для освітнього процесу» з 21.03.по 31.03. 2021 р. Сертифікат № ПК 02139771 17682-21-20 (30 годин)
- Підвищення кваліфікації у рамках спецпроекту «Цифрова грамотність освітян», 20 жовтня 2020 р. (22 години).
- 2020 р. – семінар на базі Сумського державного університету «Організація дистанційного навчання в закладах освіти з використанням навчальної платформи Moodle» 05.05.2020 р. (2 години).
- 2020 р. – курси ТОВ «Всеосвіта» «Заклади освіти в умовах епідемії». Сертифікат 18-39625 від 21.04.2020 р. (6 годин).
- 2020 р. – вебінар ТОВ «Всеосвіта» «Практичні поради щодо організації дистанційного навчання під час карантину». Сертифікат WI063657 від 27.03.2020 р. (2 години).
- Курс на базі Платформи масових відкритих онлайн-курсів EDERA «Академічна доброчесність» виданий 29.03.2020р. (4 години)
- 2019 р. – курс на платформі Prometheus «Медіаграмотність для освітян» (С.Горбачов, Л.Найдьонова), 60 год. Сертифікат від 25.06.2019 р.
Навчально-методична робота
Письмові консультації, методичні рекомендації:
- Письмова консультація з дисципліни «Кримінальний процес» на тему: «Учасники кримінального провадження»
- Письмова консультація з дисципліни «Організація судових та правоохоронних органів» на тему: «Судова система України»
Рецензування
- Рецензія на кваліфікаційну роботу магістра "Адміністративно-правовий статус Вищої ради правосуддя"
- Рецензія на кваліфікаційну роботу магістра "Адміністративно-правові засади діяльності ДМС України"
- Рецензія на кваліфікаційну роботу магістра "Адміністративно-правові засади діяльності державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів"
- Рецензування кваліфікаційної роботи роботи магістра на тему: "Діяльність правоохоронних органів щодо соціально-правового захисту дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування"
- Рецензування кваліфікаційної роботи роботи магістра на тему: "Етика та юридична відповідальність народних депутатів за порушення професійного спілкування"
Публікації:
- Юрченко Я.О. Академічна доброчесність в умовах дистанційного навчання.Матеріали Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції
«Трансформація сучасної освіти в умовах пандемічних загроз» /Суми: Сумський фаховий коледж СНАУ, 2020. – 108-113 с. - Юрченко Я.О. Особливості впровадження дистанційний технологій при підготовці майбутніх фахівців.Матеріали ІІІ Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції "Трансформація освіти в умовах діджиталізації суспільства"
Відкриті заходи
- Відкрита виховна година до Дня юриста (дата проведення 08.10.2019р.)
- Відкрита виховна година «Практика Європейського суду щодо дотримання Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод» (дата проведення 08.12.2020р.)
- Криміналістичний воркшоп на базі ВСП «Сумський фаховий коледж СНАУ» (дата проведення 26.05.2021р.)
Левченко Вікторія Вікторівна
викладач правових дисциплін
Працює в ВСП «Сумський фаховий коледж СНАУ» з 2019 року
Освіта:
У 2015 році з відзнакою закінчила Коледж Сумського національного аграрного університету за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юриста.
У 2017 році з відзнакою закінчила Сумську філію Харківського національного університету внутішніх справ і отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Правознавство» та здобула кваліфікацію бакалавра права.
У 2020 року закінчила Сумський державний університет та здобула кваліфікацію "Магістр" спеціальності "Право".
Викладає наступні дисципліни:
- Діловодство в юридичній практиці
- Навчальну практику з діловодства в юридичній практиці
- Цивільне та сімейне право
- Навчальну практику з цивільного та сімейного право
- Цивільний процес
- Навчальну практику з цивільного процесу
Участь у наукових конференціях:
Левченко В. В. НОРМАТИВНО-ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ТА ПРОБЛЕМИ ВПРОВАДЖЕННЯ ДИСТАНЦІЙНОЇ ОСВІТИ: Матеріали Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції «Трансформація сучасної освіти в умовах пандемічних загроз» / укл. О. А. Єфременко.– Суми: Сумський фаховий коледж СНАУ, 2020. – 117 с.
Левченко В. В. «Муніципальна няня» як дієва форма підтримки сім’ї в період пандемії COVID-19 // Матеріали Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції «Трансформація освіти в умовах діджиталізації суспільства» / укл. О. А. Єфременко.– Суми: ВСП «Сумський фаховий коледж СНАУ», 2021. – C. 98-104
Левченко В. В., Тимошенко О. О. Проблеми інклюзивної освіти та шляхи їх вирішення: Освітня безбар’єрність: існуючі проблеми та шляхи їх подолання – ІV Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Трансформація освіти: інструменти і механізми сучасного інноваційного розвитку», 18-20 травня 2022
Левченко В. В. , Негрєєв О. П. Правове забезпечення політики держави під час воєнного стану: Особливості здійснення господарського судочинства в умовах воєнного стану // Всеукраїнська студентська науково-практична Інтернет-конференція «Сучасні стратегії трансформації освіти: від теорії до практики», 01-02 червня 2022 р.
Публікації:
- Левченко В. В. Нормативно-правове регулювання та проблеми впровадження дистанційної освіти: Матеріали Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції «Трансформація сучасної освіти в умовах пандемічних загроз» / укл. О. А. Єфременко.– Суми: Сумський фаховий коледж СНАУ, 2020. – 117 с.
- Павленко, Б., Кіяшко, Ю. М., & Левченко, В. (2021). Шляхи удосконалення механізмів протидії дискримінації та забезпечення гендерної рівностів секторі безпеки й оборони. Вісник Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, 1(93), 166-175. https://doi.org/10.33766/2524-0323.93.166-175
- Способи та методи протидії дискримінації та забезпечення гендерної рівності в органах міністерства внутрішніх справ: Актуальні проблеми державотворення і захисту прав людини в Україні:Матеріали круглого столу. – Черкаси: ЧІПБ імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України, 2020. – С. 81-83
Методист довузівської підготовки
Викладач всесвітньої історії
Працює в ВСП «Сумський фаховий коледж СНАУ» з 2020 року
Освіта:
У 2004 році закінчила Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка та отримала кваліфікацію вчителя історії та практичного психолога в закладах освіти.
У 2006 році закінчила факультет післядипломної освіти Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка та отримала ступінь магістра за спеціальністю «УНЗ» (Управління навчальними закладами).
У 2015 році закінчила факультет післядипломної освіти Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, здобула другу вищу освіту за кваліфікацією вчителя української мови та літератури та зарубіжної літератури. За результатами атестації 2015 року «спеціаліст ІІ категорії».
З 2020 року займає посаду керівника довузівської підготовки. Викладає історію України на підготовчих курсах.
Викладає наступні дисципліни:
- Всесвітня історія;
- Історія України (підготовчі курси).
Навчально-методична проблема викладача:
«Формування нової суспільної свідомості студентської молоді на основі систематизації та поглиблення знань із Всесвітньої історії з використанням інтерактивних технологій в умовах змішаного навчання».
Балинська Анна Миколаївна
Практичний психолог
Повна вища освіта, закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка у 2005 році. За результатами атестації 2019 року «спеціаліст вищої категорії». Наступна атестація у 2024 році. Нагороджена Голови обласної державної адміністрації, управління освіти і науки Сумської міської ради, управління освіти і науки обласної державної адміністрації, лауреат конкурсу «Кращий практичний психолог ДНЗ». Занесена на Алею слави освітян міста Суми.
Працює за проблемою «Формування у студентської молоді відповідальної та безпечної поведінки в ситуаціях ризику, навичок здорового способу життя та готовності до професійної самоорганізації».
Є автором статей:
- «Психологічна складова життєвої компетентності як результат упровадження Базової програми розвитку дитини дошкільного віку « Я у Світі" (збірка «Життєва компетенція дитини дошкільного віку як результат роботи за державною Базовою програмою розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі», Суми, 2011);
- «Тиждень психології НВК» (журнал “Психолог дошкілля” №11 (52), листопад 2013 р.);
- «Формування життєвої компетентності дошкільників. Психологічний аспект".(журнал. «Психолог дошкілля» №11 (52), листопад 2013 р.);
- «Роль батьків у становленні особистості дитини», (журнал «Психолог дошкілля» №11(52), листопад 2013).
Є автором програм:
- Цикл тренінгових занять для педагогів «Формування професійної рефлексії у педагогів засобами активних форм психологічної просвіти»;
- Цикл занять для батьків і дітей «На шляху до взаємодії»
Поддубна Поліна Сергіївна
Викладач англійської мови
Працює в коледжі СНАУ з 2018 року
У 2017 році закінчила Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка за спеціальністю «Філологія» та отримала кваліфікацію вчителя англійської мови та зарубіжної літератури.
У 2018 році закінчила Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка за спеціальністю «Середня освіта (англійська мова та література)» та отримала кваліфікацію викладача англійської мови та вчителя німецької мови.
Викладає наступні дисципліни:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Іноземна мова
- Іноземна мова за професійним спрямуванням
-
-
-
-
-
-
-
-
Наукова робота:
2017 р.
- Психолого-вікові особливості формування компетентності у техніці письма в учнів 3-го класу школи з поглибленим вивченням іноземних мов [Текст]: тези виступів учасників підсумкової наукової конференції за результатами науково-дослідницької роботи студентів, магістрантів (17 листопада 2017 р.) / Міністерство освіти і науки України, Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка, факультет іноземної та слов'янської філології, кафедра германської філології. – Суми: СумДПУ імені А. С. Макаренка, 2017. – С. 35.
2018 р.
- Методичний потенціал використання технології «ситуація успіху» на уроках англійської мови у початковій школі [Текст]: тези виступів учасників підсумкової наукової конференції за результатами науково-дослідницької роботи студентів, магістрантів (24-27 квітня 2018 р.) / Міністерство освіти і науки України, Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка, факультет іноземної та слов'янської філології, кафедра германської філології. – Суми: СумДПУ імені А. С. Макаренка, 2018. – С. 89-93.
- Вплив кліпового мислення на формування компетентності у техніці письма в учнів 3 класу школи з поглибленим вивченням іноземних мов [Текст]: тези виступів учасників підсумкової наукової конференції за результатами науково-дослідницької роботи студентів, магістрантів (9 листопада 2018 р.) / Міністерство освіти і науки України, Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка, факультет іноземної та слов'янської філології, кафедра германської філології. – Суми: СумДПУ імені А. С. Макаренка, 2018. – С. 50-54.
- Поддубна П. С. Технологія «ситуація успіху» як засіб формування компетентності у техніці письма в учнів 3 класу школи з поглибленим вивченням іноземних мов [Текст] / П. С. Поддубна // Актуальні питання філології та методології: збірник наукових праць магістрантів / за ред. В. В. Герман. – Суми: Вид-во СумДПУ імені А. С. Макаренка, 2018. – С. 167–173.
2019 р.
- The Usage of the Project Method in English Classes [Текст] / П. С. Поддубна // Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції «Формування загальних та фахових компетентностей студентів шляхом впровадження адаптивного навчання з використанням мікропроектів» (12-15 березня 2019 року) / укл. О. А. Єфрменко. – Суми: Коледж СНАУ, 2019. – С. 110–114.
Навчально-методична робота:
2019-2020 р.
- Письмова консультація з англійської мови на тему: “The United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland. Geographical position, culture and traditions”.
- Участь у Всеукраїнському конкурсі знавців англійської мови “Greenwich-Pro 2019”.
- Участь у МО викладачів іноземної мови.Участь у семінарах та конференція на професійну тематику.
- Проходження онлайн курсів на базі платформ EdEra, «На Урок», Всеосвіта.
2020-2021 н. р.
- Участь в організації VII Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» з англійської мови.
- Підготовка студентів-учасників та 10-х студентів-переможців VII Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» з англійської мови.
- Підвищення кваліфікації під час онлайн вебінару «Формування навичок майбутнього на уроках іноземної мови» на базі освітнього порталу «На Урок».
Михайловська Євгенія Володимирівна
викладач правових дисциплін
Працює в коледжі Сумського національного аграрного університету з 2016 року.
Освіта:
У 2012 році з відзнакою закінчила Коледж Сумського національного аграрного університету за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юриста.
У 2014 році з відзнакою закінчила Сумський національний аграрний університет і отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Правознавство» та здобула кваліфікацію бакалавра права.
У 2014 році закінчила Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка за напрямом підготовки «Практична психологія» та здобула кваліфікацію бакалавр соціально-політичних наук. Практичний психолог у закладах освіти.
У 2015 році закінчила Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка здобула ступінь спеціаліста за спеціальністю «Практична психологія», здобула кваліфікацію «Практичний психолог у навчальних закладах».
У 2015 році закінчила Державний вищий навчальний заклад «Українська академія банківської справи Національного банку України » отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» здобула кваліфікацію «юрист».
У 2016 році закінчила Сумський державний університет здобула ступінь «Магістр » отримала повну вищу освіту за спеціальністю « Управління фінансово-економічною безпекою» здобула кваліфікацію «Професіонал з фінансово-економічної безпеки».
З 2016 року навчається в аспірантурі Сумського державного університету за спеціальністю 081 Право.
Стажування:
З 19 по 25 березня 2018 року проходила навчання в Європейському гуманітарному університеті за програмою академічної мобільності «Міжнародне право і право Європейського Союзу». За результатами навчання отримала сертифікат європейського зразка № 92-12 від 24.03.2018 року.
Викладає наступні дисципліни:
- діловодство в юридичній практиці
- навчальну практику з діловодства в юридичній практиці
- біржове право.
Опубліковані наступні наукові матеріали:
Опубліковано 4 наукові статті:
1) Стаття. Тема: «Історико-правовий аспект становлення інституту державної служби України», опублікована у фаховому журналі «Науковий вісник Ужгородського національного університету. Серія «Право» № 43 за 2017 р., який включено до міжнародної наукометричної бази Index Copernicus International (Республіка Польща);
Вихідні дані: Боговіс Є.В. ІСТОРИКО-ПРАВОВИЙ АСПЕКТ СТАНОВЛЕННЯ ІНСТИТУТУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ. Науковий вісник Ужгородського національного університету. Серія « Право » № 43 т.2.- 216 С. – Ужгород – 2017. С. 33-37
2) Стаття. Тема: «Правові засади функціонування державної служби та діяльності державних службовців в системі державного управління», опублікована у фаховому журналі «Науковий вісник Херсонського державного університету. Серія «Юридичні науки» № 4 за 2017 р., який включено до міжнародної наукометричної бази Index Copernicus International (Республіка Польща)
Вихідні дані: Боговіс Є.В. ПРАВОВІ ЗАСАДИ ФУНКЦІОНУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ТА ДІЯЛЬНОСТІ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ У СИСТЕМІ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ. Науковий вісник Херсонського державного університету. Серія « Юридичні науки » № 4 т.1.- 162 С. – Херсон - 2017. С. 118-121
3) Стаття англійською мовою у співавторстві з науковим керівником. Тема: « Official career in the state administration system in the conditions of the state service reform in accordance with the European Union request / Службова кар'єра в системі державного управління в умовах реформування державної служби відповідно до вимог Європейського Союзу», опублікована у міжнародному фаховому журналі «Legea și viața» ("Закон и Жизнь") №7 за 2018 р., який включено до міжнародної наукометричної бази Index Copernicus International (Республіка Польща)
Вихідні дані: Tatyana KOBZEVA, Yevheniia MYKHAILOVSKA. Official career in the state administration system in the conditions of the state service reform in accordance with the Еuropean Union requirements. « LEGEA ŞI VIAŢA ». Publicaţie ştiinţifico-practică Nr. 7/2 (319). – 116 Р. - mun. Chişinău. Republica Moldova - 2018. Р.47- 51
4) Стаття у співавторстві з Сухоносом В.В.
Тема: «Правовий статус прокурора в системі органів державної влади України », опублікована у фаховому журналі Навчально-наукового інституту права, Сумського державного університету «Правові горизонти / Legal horizons» №10(23) за 2018 р., який включено до міжнародної наукометричної бази Index Copernicus International (Республіка Польща)
Вихідні дані: Сухонос В.В., Михайловська Є.В. ПРАВОВИЙ СТАТУС ПРОКУРОРА В СИСТЕМІ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ УКРАЇНИ. « Правові горизонти / Legal horizons » №10 (23). - 98 С. – Суми – 2018. С. 85-91
Участь у наукових конференціях:
Опубліковано – 6 наукових тез доповідей:
1) Круглий стіл, присвячений 68-й річниці прийняття Загальної декларації прав людини 9 грудня 2016 року, м. Київ. Тема: «Права та обов'язки державного службовця, як один із ключових елементів адміністративно-правового статусу державного службовця в системі державного управління»;
Вихідні дані: Боговіс Є.В. Права та обов'язки державного службовця, як один із ключових елементів адміністративно-правового статусу державного службовця в системі державного управління. Збірник тез круглого столу, присвяченого 68-й річниці прийняття Загальної декларації прав людини: збірник тез ( м. Київ. 9 грудня 2016 р ). – К. : ДНДІ МВС України. – 400 С. – Київ – 2016. С.171- 175
2) ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання правових наук в сучасних умовах» 27 лютого 2017 року, м. Черкаси. Тема: «Правова сутність інституту державної служби України»;
Вихідні дані: Боговіс Є.В. ПРАВОВА СУТНІСТЬ ІНСТИТУТУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ. « Актуальні питання правових наук в сучасних умовах »: Матеріали ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції (м. Черкаси, Україна, 27 лютого 2017 р.) – Черкаси: ГО «Центр правової думки» - 104 С.- 2017 - С.66-69
3) Міжнародна науково-практична конференції «РЕФОРМАЦІЯ ПРАВОВОЇ СИСТЕМИ В КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ» 18-19 травня 2017 року, м. Суми. Тема: «Історико-правові етапи становлення та розвитку інституту державної служби України в системі державного управління України»;
Вихідні дані: Боговіс Є.В. ІСТОРИКО-ПРАВОВІ ЕТАПИ СТАНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНСТИТУТУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ В СИСТЕМІ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ УКРАЇНИ. Реформування правової системи в контексті євроінтеграційних процесів : матеріали Міжнародної науково-практичної конференції, м. Суми, 18–19 травня 2017 року / редколегія: проф. А. М. Куліш, М. М. Бурбика, О. М. Рєзнік. – Суми : Сумський державний університет, Ч. 2. – 356 С. - 2017. – С.23-27
4) Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми запобігання корупції в органах публічної влади в Україні в умовах євроінтеграції» 10–11 квітня 2018 року, м. Запоріжжя. Тема: «Корупційні ризики, які негативно впливають на діяльність державних службовців у системі державного управління»;
Вихідні дані: Михайловська Є.В. Корупційні ризики, які негативно впливають на діяльність державних службовців у системі державного управління. Актуальні проблеми запобігання корупції в органах публічної влади в Україні в умовах євроінтеграції: тези доповідей міжнародної науковопрактичної конференції, м. Запоріжжя, 10–11 квітня 2018 року / За заг. ред. Т.О. Коломоєць. – Запоріжжя : ЗНУ,. – 264 С. – 2018. – С.166 -168
5) Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання юриспруденції: теоретичний та практичний виміри» 25-26 квітня 2018 р. в м. Суми. Тема: «Державні службовці, як учасники відносин у сфері господарювання»
Вихідні дані: Михайловська Є.В. ДЕРЖАВНІ СЛУЖБОВЦІ, ЯК УЧАСНИКИ ВІДНОСИН У СФЕРІ ГОСПОДАРЮВАННЯ. Актуальні питання юриспруденції: теоретичний та практичний виміри: матеріали Міжнародної науково-практичної конференції (Суми, 25-26 квітня 2018 року). У 2-х ч.. Ч.1. Суми, 304 С. – 2018. – С.140-143
6) II Міжнародна науково-практична конференція «РЕФОРМУВАННЯ ПРАВОВОЇ СИСТЕМИ В КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ» 18-19 травня 2018 р., м. Суми. Тема: «Цивільно-правова відповідальність, як складовий елемент правового статусу державного службовця в системі державного управління»
Вихідні дані: Михайловська Є.В. ЦИВІЛЬНО-ПРАВОВА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, ЯК СКЛАДОВИЙ ЕЛЕМЕНТ ПРАВОВОГО СТАТУСУ ДЕРЖАВНОГО СЛУЖБОВЦЯ В СИСТЕМІ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ. Реформування правової системи в контексті євроінтеграційних процесів : матеріали ІІ Міжнародної науково-практичної конференції : у 2 ч. (м. Суми, 18–19 травня 2018 року) / редколегія: проф. А. М. Куліш, О. М. Рєзнік. – Суми : Сумський державний університет, – Ч. 2. – 384 С. – 2018. – С.86-90
Ликов Володимир Валентинович
викладач фізичного виховання
В коледжі СНАУ працює з 2004 року.
Має першу кваліфікаційну категорію.
У 2000 році закінчив Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка і отримав кваліфікацію викладача фізичного виховання.
У 2010 році пройшов курси підвищення кваліфікації при Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти як викладач фізичного виховання.
У 2013 році був відзначений дипломом за заняте І місце у спартакіаді м. Суми серед викладачів ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації
Викладає наступні дисципліни:
- Фізичне виховання
- Фізична культура
- Захист Вітчизни
Участь у Виставці передового педагогічного досвіду НМЦ
2010 рік – Методичні рекомендації щодо проведення занять з фізичної культури з елементами футболу
2011 рік – Фізичне виховання в житті сучасного студента та фізичне виховання для студентів спеціальної медичної групи
2012 рік – методична розробка «Баскетбол»
2013 рік – «Бадмінтон» (методичні матеріали для проведення занять)
Відкриті заходи:
2010 рік – заняття на тему : «Баскетбол»
2013 рік – виховна година «Здоровий спосіб життя»
Підлісний Ігор Сергійович
викладач інформатики та комп'ютерної техніки
В коледжі СНАУ працює з 2012 року.
Має кваліфікаційну категорію викладач-спеціаліст.
У 2011 році закінчив Сумський державний університет і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Електронні системи» та здобув кваліфікацію інженера-електроніка (професіонал в галузі електроніки та телекомунікацій)
Викладає наступні дисципліни:
- Основи інформатики та обчислювальної техніки
- Комп'ютерні технології в юридичній діяльності
Участь у Виставці передового педагогічного досвіду НМЦ
2013 рік – Використання платформи дистанційного навчання MOODLE в навчальному процесі
2013 рік – Відеофільм «Застосування інформаційно-комунікаційних технологій при викладанні облікових дисциплін в середовищі Мооdle» (Покутня Н.О., Гриценко В.Л., Мусієнко О.В., Підлісний І.С.)
Відкриті заходи:
2014 рік – заняття на тему : «Інформаційно-пошукова система «Нормативні акти України»
Ярмоленко Ганна Іванівна
викладач фізики, математики, астрономії
В коледжі СНАУ працює з 1984 року.
Має вищу кваліфікаційну категорію.
У 1970 році закінчила фізико-математичний факультет Ніжинського державного педагогічного інституту ім. М.В Гоголя та здобула кваліфікацію вчителя фізики. Педагогічну діяльність розпочинала в селі Вишевичі Радомишльського району Житомирської області в середній загальноосвітній школі на посаді вчителя математики і фізики. З 1975 по 1978 рік викладала математику і фізику у Сумській школі-інтернат.
У 1994 - 2004 роках виконувала обов'язки голови ЦМК загальноосвітніх дисциплін.
У 2011 році навчалася на факультеті підвищення кваліфікації Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за спеціальністю викладач фізики, одержала сертифікат Intel «Навчання для майбутнього» з використання інформаційно-комунікаційних технологій при викладанні навчальних предметів відповідно до Державного стандарту освіти України.
Випустила 9 академічних груп різних спеціальностей обліково - фінансового відділення.
У 1990 році рішенням Сумської обласної Ради народних депутатів нагороджена медаллю «Ветеран праці».
Наказом Міністерства освіти і науки України від 05.06.2000 р. відзначена Почесною грамотою.
Подяку голови Сумської обласної ради «За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у підготовку фахівців агропромислового комплексу» мала у 2013 році
Викладає наступні дисципліни:
- Математика
- Фізика
- Астрономія
Участь у Виставці передового педагогічного досвіду НМЦ:
З 1996 року є постійним учасником виставки НМЦ. Занесена до Книги пошани НМЦ у 2007 році. У 2008 році одержала Подяку директора Науково-методичного центру аграрної освіти Міністерства аграрної політики України.
Методичні розробки за останні п'ять років:
2008 рік - досвід впровадження інноваційних технологій навчання: матеріали проведення науково-практичної конференції з фізики
2011 рік - Внесок українських вчених у розвиток космонавтики (науково-теоретична конференція)
2012 рік - Навчальний проект «Світ цікавих хвиль» (розробка розділу з фізики за програмою Intel «Навчання для майбутнього»)
2013 рік - Фізика (матеріали для самоконтролю знань з дисципліни)
Щороку подає розробки сценаріїв виховних годин у збірник виховних заходів коледжу. Рецензувала навчальну програму з дисципліни «Вища математика» для економічних спеціальностей аграрних ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації у 2011 році (Укладач: Криворучко Я.С. – викладач математики ВП НУБіП «Немішаєвського агротехнічного коледжу)
Відкриті заходи:
2008 рік – виховна година «Україна пам'ятає, світ визнає»;
2009 рік – «Суми – місто радості, вічно молоде» - показовий виховний захід для учасників семінару обласного методичного об'єднання викладачів гуманітарних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Сумської області;
2010 рік – науково-теоретична конференція «Внесок українських вчених у розвиток космонавтики»;
2010 рік - виховна година «Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам'ять»;
2011 рік - заняття з фізики «Коливальний рух. Вільні коливання» ;
2012 рік– захід з астрономії «Зоряна година»;
2013 рік – виховна година «Коледж СНАУ – 110 років на ниві освіти»;
2014 рік – виховна година «Жінки у долі Кобзаря».
Сторінка 1 із 4